See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Umowa o o świadczenie autobusowych usług przewozowych w publicznym transporcie zbiorowym w granicach administracyjnych gminy Andrychów i gminy Wadowice
Beschreibung: 1. Przedmiotem Umowy jest świadczenie usług przewozów w zakresie publicznego transportu zbiorowego na sieci komunikacyjnej obejmującej obszar gmin Andrychów i Wadowice zgodnie z zasadami określonymi w niniejszej umowie, w okresie, na który umowa zostaje zawarta, w szczególności w oparciu o tabor będący własnością Operatora i zakupiony ze środków UE – z wykorzystaniem dofinansowania z programów operacyjnych, o którym mowa w ust. 6 umowy BZP.272.48.2025 (dalej: Umowa), z zastrzeżeniem ust. 9. 2. Zakres usług przewozowych został szczegółowo określony w Załączniku nr 2 do Umowy. Przewozy świadczone będą na liniach komunikacyjnych wskazanych w Załączniku nr 1 do Umowy. 3. Przewozy świadczone będą w danym Okresie Rozliczeniowym zgodnie z obowiązującymi rozkładami jazdy, uzgodnionymi w szczególności z Organizatorem. Rozkłady jazdy na pierwszy Okres Rozliczeniowy obowiązywania Umowy stanowią Załącznik nr 1a do Umowy. 4. Normy dotyczące jakości i parametry jakościowe związane ze świadczeniem Przewozów muszą być zgodne z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa i powszechnie obowiązującymi standardami. Szczegółowe zapisy dotyczące jakości świadczonych usług i standardów dookreślone zostały w zapisach Załącznika nr 4 do Umowy. 5. Jeśli zaistnieje taka konieczność, Strony uzgodnią i wprowadzą odpowiednie modyfikacje do Rozkładu Jazdy i innych właściwych postanowień Umowy, w tym także Załącznika nr 1a do umowy. Przyjmuje się, że zmiany dokonywane z inicjatywy Organizatora wprowadzone zostaną przez Operatora w maksymalnym terminie 14 dni od dnia poinformowania Operatora o zmianach. Operatorowi nie przysługują roszczenia w związku z ewentualnym zmniejszeniem zakresu Usług przez Organizatora, jednakże ograniczenie zakresu Usług nie może przekroczyć 20% planowanych wozokilometrów w danym roku kalendarzowym. Zmiany wnioskowane przez Operatora nie mogą zostać wprowadzone przed uzyskaniem pisemnej akceptacji Organizatora. Zmiana Rozkładu jazdy wymaga zawarcia aneksu w formie pisemnej.
Interne Kennung: BZP.271.45.2024
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001