2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Novostavba mateřské školky Kollárova, Český Brod“
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je novostavba mateřské školy včetně zahradních objektů, hřiště a venkovní učebny a technického zázemí, které budou předcházet bourací práce související se stávajícím objektem. Součástí předmětu plnění je i vyhotovení dokumentace skutečného provedení stavby nebo geodetického podkladu pro vklad do katastru nemovitostí.
Interne Kennung: Novostavba MŠ Český Brod
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45214800 Gebäude für Ausbildungseinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: "Novostavba mateřské školky Kollárova, Český Brod"