See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Współpraca w zakresie zagospodarowania odpadów komunalnych poprzez ich termiczne przekształcanie w Instalacji Termicznego Przekształcania Odpadów Komunalnych w Gdańsku (PCE MWIO Grudziądz)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wdrożenie współpracy Stron w celu zapewnienia wykonania usług publicznych polegających na zagospodarowaniu frakcji energetycznej z odpadów komunalnych w Instalacji Termicznego Przekształcania Odpadów Komunalnych w Gdańsku (ITPOK). W ramach współpracy MWiO będzie zobowiązany do przygotowania tj. wydzielenia, w tym wysortowania frakcji energetycznej z różnych strumieni odpadów komunalnych, natomiast PCE zapewnia unieszkodliwienie frakcji energetycznej przez termiczne przekształcenie w ITPOK i optymalizację funkcjonowania systemu przez zapewnienie efektywności pracy Instalacji. Szacuje się, iż w okresie do czerwca 2025 r. PCE będzie dysponować potencjałem przyjęcia do ITPOK odpadów od MWiO w ilości ok. 6 500 Mg. Ostateczna masa odpadów skierowana do termicznego przekształcenia będzie uzależniona od ładunku cieplnego dostarczanych odpadów i wolnych mocy przerobowych ITPOK.
Vorherige Bekanntmachung: 771782-2024
Interne Kennung: PN/12/2024
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 6 500 Tonnen