2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 – Inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11, wytworzone w procesie technologicznym obróbki odpadów komunalnych na terenie Centrum Utylizacji Odpadów Gmin Łużyckich w Lubaniu przy ul. Bazaltowej 1 – 2026r.” cz. I
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie strumienia odpadów o kodzie 19 12 12 - inne odpady ( w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 wytwarzane w procesie technologicznym: - z linii zmieszanych odpadów komunalnych (MBP), - z linii sortowniczej odpadów wielogabarytowych, na terenie Centrum Utylizacji Odpadów Gmin Łużyckich w Lubaniu przy ul. Bazaltowej 1. 2. Szacunkowa ilość odpadów do zagospodarowania, która zostanie przekazana Wykonawcy w okresie obowiązywania umowy wyniesie około 3 500 Mg. UWAGA – zamawiający zastrzega, że podana ilość jest ilością szacunkową określającą na podstawie dotychczasowego doświadczenia zamawiającego w przedmiocie zamówienia, obrazującą możliwą wielkość zakresu przedmiotu zamówienia i która może być pomocna na etapie przygotowania oferty. Zamawiający natomiast nie deklaruje realizacji zamówienia do pełnej wysokości podanej ilości odpadów. Ostateczna ilość odpadów nie jest zależna od prognoz zamawiającego. 3. Miejscem odbioru odpadu przeznaczonego do przetransportowania i zagospodarowania jest Centrum Utylizacji Odpadów Gmin Łużyckich w Lubaniu przy ul. Bazaltowej 1, 59-800 Lubań. 4. Odbiór odpadów następować będzie transportem zorganizowanym przez Wykonawcę i na jego koszt. 5. Zamawiający wymaga aby Wykonawca podstawiał do załadunku naczepy typu „walking floor”-ruchoma podłoga. 6. Transport odpadów powinien odbywać się zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi w zakresie transportu i gospodarki odpadami. Wykonawca na każdym etapie realizacji zamówienia powinien monitorować obowiązujące przepisy i zgodnie z nimi realizować przedmiot zamówienia. 7. Załadunek odpadów po stronie Zamawiającego. 8. Przedmiot zamówienia będzie realizowany na zgłoszenie, sukcesywnie według potrzeb Zamawiającego z trzydniowym wyprzedzeniem. 9. Odbiór odpadów następować będzie w dni robocze (z wyłączeniem dni wolnych: sobót, niedziel oraz świąt – ustawowo wolnych od pracy), od poniedziałku do piątku w godzinach: od 9:00 do 17:00. Przewiduje się od 1 do 3 kursów dziennie. Ilość kursów może ulec zmianie po wcześniejszych ustaleniach przez przedstawicieli stron. 10.Ważenie odbieranych przez Wykonawcę odpadów odbywać się będzie na zalegalizowanej wadze Zamawiającego znajdującej się na terenie Centrum Utylizacji Odpadów Gmin Łużyckich w Lubaniu przy ul. Bazaltowej 1, 59-800 Lubań. 11.Ważenie potwierdzane będzie każdorazowo kwitem wagowym oraz wydrukowanym potwierdzeniem wygenerowania karty przekazania odpadów z systemu BDO. Dokumenty te będą stanowić wyłączna podstawę do określenia ilości odebranych odpadów pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcą. 12. Ewidencja prowadzona będzie na podstawie ilości wynikających z dowodów ważeń Zamawiającego. 13. Rozliczenie za odbiór i zagospodarowanie frakcji odbywać się będzie na podstawie dowodów ważenia za miesiąc w którym usługa została wykonana.
Interne Kennung: 21/ZI/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001