2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzątanie pływalni MOSiR przy ul. Powstańców Warszawy oraz basenów w hali sportowej przy ul. Solskiego w Mielcu w 2026 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzątanie obiektów MOSiR Mielec: Część 1 – sprzątanie budynku pływalni oraz terenów zewnętrznych wokół pływalni przy ul. Powstańców Warszawy Część 2 – sprzątanie pływalni w hali sportowej przy ul. Solskiego
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Art. 63 ust. 1 ustawa z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2019 poz. 2019 z późn. zm.)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Sprzątanie budynku pływalni oraz terenów zewnętrznych wokół pływalni przy ul. Powstańców Warszawy.
Beschreibung: Zakres sprzątania - Budynek pływalni oraz tereny zewnętrzne wokół budynku przy ul. Powstańców Warszawy. Basen czynny: poniedziałek – piątek 6.00 - 22.00 sobota, niedziela, święta 8.00 - 22.00 Dane ogólne: Strefa A - 190,4 m2 /brudna/ Strefa B - 400,9 m2 /mokra stopa/ Strefa C - 489,5 m2 /plaża/ Strefa D - 229,3 m2 /administracyjno - socjalne/ Strefa E - 3 520,0 m2 /drogi i parkingi/ Zasady ogólne: 1) Strefy A,B,C oraz pozostałe węzły sanitarne muszą być serwisowane w sposób ciągły przez 2 osoby w godz. otwarcia obiektu tj. poniedziałek – piątek: 6.00 – 22.00; sobota, niedziela i święta: 8:00 – 22:00. 2) Sprzęt sprzątający, środki czyszczące, środki pielęgnacyjne i higieniczne zapewnia Zleceniobiorca. 3) Wykonawca zapewnia: a) ręczniki papierowe w kolorze białym, recykling lub celuloza, gramatura co najmniej 19 gr/m2, dwuwarstwowy; b) papier toaletowy w kolorze białym, recykling lub celuloza, gramatura co najmniej 16,5 gr/m2, dwuwarstwowy; c) mydło w płynie zawierające glicerynę lub olejki roślinne (odpowiednie nawilżenie skóry), ph neutralne; d) zapachowe wkłady do pisuarów i żelowe zapachowe krążki do wc; e) odświeżacze powietrza do toalet. 4) W każdej strefie musi być sprzęt czyszczący przypisany wyłącznie do danej strefy. 5) W Stefie C niezbędna jest maszyna szorująco-zbierająca, ręczna, zasilanie bateryjne, dozująca środki dezynfekcyjne. 6) Środki chemiczne muszą posiadać atest PZH: a) środek chemiczny do utrzymania czystości pomieszczeń szatni, sanitariatów, plaży basenowej musi wykazywać właściwości bakteriobójcze staphylococcus aureus, pseudomonas aeruginosa, escherichia coli i grzybobójcze. 7) Pracownicy muszą posiadać aktualne badania lekarskie i badania na nosicielstwo. 8) Pracownicy muszą być wyposażeni w stroje firmowe pozwalających na ich identyfikację. 9) Wyznaczenie przez Wykonawcę osoby odpowiedzialnej za kontrolę jakości wykonywanej usługi (pisemne raporty). 10) Okna na zewnątrz na wysokości pow. 2 m. 11) W okresie 31 dniowej przerwy technologicznej mycie niecek, przelewów, kratek przelewowych, ciągów wentylacyjnych oraz 24 godzinny dozór na obiekcie. 12) Po zakończonej dnia pracy (II zmiana) kontrola obiektu pod względem pozostawionych rzeczy, a także i zużycia energii elektrycznej (np. wygaszanie zbędnego oświetlenia). 13) MOSiR zapewnia pomieszczenia dla pracowników oraz na sprzęt Wykonawcy. 14) Odśnieżanie chodników i parkingów w okresie zimowym, 3.520 m2 /wg. załącznika graficznego nr 3/ po opadach śniegu. 15) Odśnieżanie dojazdu i parkingu: a) do godz. 5:40 /poniedziałek – piątek/; b) do godz. 7:40 /sobota, niedziela, święta/. 16) Posypywanie piaskiem /zakaz stosowania soli/ tylko przed schodami wejściowymi i podjazdem /na dł. 15 m/. 17) Utrzymanie czystości placu zabaw polega na wymianie worków w koszach na śmieci, zebraniu śmieci z terenu, plewienie chwastów. 18) Koszenie trawników /wg. załącznika graficznego nr 3/ do maja do października, co najmniej raz w miesiącu.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Sprzątanie pływalni w hali sportowej przy ul. Solskiego.
Beschreibung: Zakres sprzątania – Baseny i blok odnowy biologicznej w hali sportowej MOSIR Mielec przy ul. Solskiego. Basen czynny: poniedziałek – piątek 7:00 - 23:00 sobota, niedziela, święta 8:00 - 23:00 Zasady ogólne: a) Strefy A,B,C oraz pozostałe węzły sanitarne muszą być serwisowane w sposób ciągły przez 2 osoby w godz. otwarcia obiektu tj. 8.00 – 23.00 od poniedziałku do niedzieli. Strefa D serwisowana przez 1 osobę w godz. 15.00 – 23.00 od poniedziałku do czwartku, w godz. 7.00 – 23.00 w piątki oraz 8.00 – 23.00 w sobotę, niedzielę i święta. b) Sprzęt sprzątający w tym szorowarki (3 szt.), środki czyszczące, środki pielęgnacyjne i higieniczne zapewnia Zleceniobiorca. c) Wykonawca zapewnia: i. ręczniki papierowe w kolorze białym, recykling lub celuloza, gramatura co najmniej 19 gr/m2, dwuwarstwowy; ii. papier toaletowy w kolorze białym, recykling lub celuloza, gramatura co najmniej 16,5 gr/m2, dwuwarstwowy; iii. mydło w płynie zawierające glicerynę lub olejki roślinne (odpowiednie nawilżenie skóry), ph neutralne; iv. zapachowe wkłady do pisuarów i żelowe zapachowe krążki do wc - odświeżacze powietrza do toalet. d) W każdej strefie musi być sprzęt czyszczący przypisany wyłącznie do danej strefy. e) W strefie A, B, C niezbędne są szorowarki szorująco-zbierająca, ręczne, zasilane bateryjne, dozująca środki dezynfekcyjne. f) Środki chemiczne muszą posiadać atest PZH. g) Środek chemiczny do utrzymania czystości pomieszczeń szatni, sanitariatów, plaży basenowej, strefy SPA i znajdującej się w niej armaturze sanitarnej musi wykazywać właściwości bakteriobójcze staphylococcus aureus, pseudomonas aeruginosa, escherichia coli i grzybobójcze. h) Pracownicy muszą posiadać aktualne badania lekarskie i badania na nosicielstwo. i) Okna na hali basenowej myte od wewnątrz na wysokość 2,9 m . Okna w holu myte na wysokość 2,8 m oraz komunikacji na poziomie +1 myte na wysokość 2,7 m. j) Witryny na widowni myte dwustronnie na wysokość 1,8 m. Witryny w SPA myte jednostronnie na wysokość 2,1 m oraz dwustronnie na 2,1 m. k) Witryna w SPA myta jednostronnie od wewnątrz. Witryna za widownią myta dwustronnie. l) Witryna przy restauracji myta jednostronnie. m) W okresie 31 dniowej przerwy technologicznej mycie niecek, przelewów, kratek przelewowych. n) MOSiR zapewnia pomieszczenia dla pracowników oraz na sprzęt Wykonawcy.