2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń komputerowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń komputerowych, w zakresie i ilości zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 471787-2025
Interne Kennung: ADP.2301.81.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter, 42962000 Druck- und Grafikausrüstung, 30124000 Teile und Zubehör für Büromaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń komputerowych tj.: drukarka 3d w technologii FDM, wielogłowicowa, z akcesoriami - 1 szt.; drukarka 3d w technologii FDM/FFF z akcesoriami - 4 szt.; akcesoria do druku 3d - zestaw, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 2. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ.