2. Verfahren
Verfahren
Titel: Praha, Ruzyně - rekonstrukce budovy č. 3 pro VeVzdS - realizace
Beschreibung: Předmětem plnění VZ je provedení rekonstrukce části budovy č. 3 v kasárnách 17. listopadu v Praze Ruzyni, a to v rozsahu a podle dokumentace pro provádění stavby a vyhrazené dokumentace pro provádění stavby z 03/2020, zpracované firmou TECHNISERV, spol. s r.o., IČO 44264020, pod zakázkovým číslem 1929000092 a stavebního povolení č. 01-21-22 (Sp.zn SpMO 23910-11/2021-1150) ze dne 11. srpna 2021, vydaného Sekcí nakládání s majetkem MO, Odborem ochrany územních zájmů a státního odborného dozoru, oddělení stavebního úřadu. Podrobné vymezení předmětu plnění VZ je uvedeno ve smlouvě o dílo.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 31639/2021-1322