2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Transport odpadu o kodzie 19 12 10 i 16 01 03 z Instalacji Komunalnej – Centrum Utylizacji Odpadów Gmin Łużyckich w Lubaniu przy ul. Bazaltowej 1 w 2026 r.”
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje transport – dostarczanie samochodami typu „walking floor” odpadu o kodzie 19 12 10 (paliwo zastępcze) oraz odpadu o kodzie 16 01 03 (zużyte opony) z Instalacji Komunalnej – Centrum Utylizacji Odpadów Gmin Łużyckich w Lubaniu przy ul. Bazaltowej 1 do Górażdże Cement S.A, 47-316 Chorula, ul. Cementowa 1. Szacowana ilość transportów odpadów objętych przedmiotem zamówienia wynosi około 650. Podaną ilość należy traktować jako orientacyjną. Wykonawcy nie przysługuje prawo odszkodowania w przypadku nie wykonania wskazanej powyżej ilości transportów. Podana ilość jest szacunkowa i zamawiający zastrzega sobie prawo do zmiany tej ilości + 20% w każdym czasie trwania umowy. 2. Zakres przedmiotu zamówienia: a) W zakres przedmiotu zamówienia - odpad o kodzie 19 12 10 (paliwo zastępcze) wchodzi: - Podstawienie z wystarczającym wyprzedzeniem czasowym gwarantującym dostawę paliwa zastępczego do punktu rozładunku w Cementowni Górażdże Cement S.A. w Choruli przy ul. Cementowa 1, samochodu typu „walking floor” do Instalacji Komunalnej w Lubaniu przy ul. Bazaltowej 1 w celu jego załadowania przez Zamawiającego odpadem o kodzie 19 12 10 (około 18 Mg każdorazowo, ok. 90 m3); -Transport ładunku zgodnie z wymogami środowiskowymi do punktu rozładunku w Cementowni Górażdże Cement S.A. w Choruli przy ul. Cementowa 1 w terminie wyznaczonym jako termin rozładunku; - Dokonanie rozładunku ładunku zgodnie z wymogami Górażdże Cement S.A.
Interne Kennung: 20/ZI/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001