2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst Ingenieursdiensten
Beschreibung: De gemeente Pijnacker-Nootdorp doet regelmatig een beroep op de inzet van ingenieursbureaus. Opdrachten worden separaat ingekocht. Om te voorkomen dat de uitgaven het drempelbedrag voor Europees aanbesteden overschrijden heeft de gemeente de behoefte om een raamovereenkomst af te sluiten met maximaal vier (4) partijen voor het uitvoeren van diverse ingenieursdiensten.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0000