See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SUKCESYWNE DOSTAWY ASORTYMENTU MEDYCZNEGO RÓŻNEGO RODZAJU NA POTRZEBY SZPITALI POMORSKICH
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu medycznego różnego rodzaju na potrzeby Szpitali Pomorskich w 12 zadaniach. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 658673-2025
Interne Kennung: D25C/251/N/31-78rj/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 Pończochy do terapii przeciwzakrzepowej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy pończoch do terapii przeciwzakrzepowej do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10, 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji. Zasady skorzystania z prawa opcji opisane zostały szczegółowo w załączniku nr 5 do SWZ (Projekt Umowy)
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8 Osłony, pasy, prześcieradła
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy osłon, pasów, prześcieradeł do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10, - 81-519 Gdynia, ul. Powstania Styczniowego 1, - 81-348 Gdynia, ul. Wójta Radtkego 1, - 80-214 Gdańsk, ul. Smoluchowskiego 18. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9 Strzygarki chirurgiczne z ładowarkami wraz z jednorazowymi ostrzami
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy strzygarek chirurgicznych z ładowarkami wraz z jednorazowymi ostrzami do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10, - 81-519 Gdynia, ul. Powstania Styczniowego 1, - 81-348 Gdynia, ul. Wójta Radtkego 1, - 80-214 Gdańsk, ul. Smoluchowskiego 18. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 10 Akcesoria do laktatorów Symphony będących w posiadaniu Zamawiającego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy akcesoriów do laktatorów Symphony będących w posiadaniu Zamawiającego do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10, - 81-519 Gdynia, ul. Powstania Styczniowego 1, - 81-348 Gdynia, ul. Wójta Radtkego 1, - 80-214 Gdańsk, ul. Smoluchowskiego 18. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 10