See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Meerjarige overeenkomst, voor een periode van 48 maanden, voor de levering van reserveonderdelen, reparaties en correctief en evolutief onderhoud voor Light SatCom- en L-bandterminals
Beschreibung: Meerjarige overeenkomst, voor een periode van 48 maanden, voor de levering van reserveonderdelen, reparaties en correctief en evolutief onderhoud voor Light SatCom- en L-bandterminals
Interne Kennung: 25CSN01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50330000 Wartung von Fernmeldeeinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 25CSN01 - 1
Beschreibung: De levering van reserveonderdelen, reparaties en correctief en evolutief onderhoud voor Light SatCom- en L-bandterminals
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste