2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oprogramowania i zasobów chmury oraz licencji na użytkowanie tego oprogramowania i zasobów chmury.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania i zasobów chmury oraz licencji na użytkowanie tego oprogramowania i zasobów chmury. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: KAP.2710.16.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 48620000 Betriebssysteme, 48220000 Internet- und Intranet-Softwarepaket, 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket, 48500000 Kommunikations- und Multimedia-Softwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32425000 Netzbetriebssystem, 48620000 Betriebssysteme, 48220000 Internet- und Intranet-Softwarepaket, 48500000 Kommunikations- und Multimedia-Softwarepaket, 48500000 Kommunikations- und Multimedia-Softwarepaket
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający a podstawie art. 441 ustawy Pzp przewiduje zastosowanie prawa opcji w odniesieniu do przedmiotu zamówienia zgodnie z zakresem określonym w § 1 ust. 3 wzoru umowy. Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe. Zamawiający zastrzega sobie prawo korzystania z opcji w całym okresie 36 miesięcy od daty podpisania przez strony protokołu odbioru dla produktów określonych w § 1 ust. 3 pkt 3.1-3.7 wzoru umowy. O zamiarze skorzystania z prawa opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę odrębnym pismem z określeniem zakresu w jakim Zamawiający będzie z prawa opcji korzystał. Produkty dostarczone w ramach prawa opcji muszą spełniać wymagania opisane w Opisie Przedmiotu Zamówienia (Załącznik nr 1 do SWZ). W przypadku skorzystania z prawa opcji dostawa produktów w ramach opcji nastąpi na zasadach określonych w umowie i w terminie do 5 dni roboczych od dnia przekazania Wykonawcy zamówienia. Odbiór produktów dostarczanych w ramach prawa opcji następuje zgodnie z zasadami opisanymi w § 2 ust. 2-8 wzoru umowy. Zamawiający nie ma obowiązku korzystać z prawa opcji. Wykonawcy nie przysługuje prawo roszczeń z tytułu niewykorzystania prawa opcji lub jego pełnej wartości. Szczegółowe informacje i zasady skorzystania z prawa opcji zawarte zostały we Wzorze umowy (Załącznik nr 8 do SWZ).