See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Utrzymanie rzeki Lutnia w km 0+000-35+190"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są prace utrzymaniowe na rzece Lutnia na obszarze działania Zarządu Zlewni w Białej Podlaskiej – Nadzór Wodny w Białej Podlaskiej. Zamówienie nie jest podzielone na części. Zamawiający nie dokonuje podziału ponieważ nieskoordynowanie działań różnych wykonawców mogłoby za-grozić prawidłowemu i terminowemu wykonaniu zadania. Istnieje ryzyko, że nie na każdą część wyłoniony zostałby wykonawca. Wielkość i zakres zamówienia jest dostępny dla małych i średnich przedsiębiorstw
Vorherige Bekanntmachung: 622474-2025
Interne Kennung: L.ROZ.2710.90.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust. 1 pkt 1) ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Utrzymanie rzeki Lutnia w km 0+000-35+190
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres prac związanych z realizacją zamówienia przedstawiony został w Przedmiarach robót (Załączniki nr 8) oraz w Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót w zakresie utrzymania wód i urządzeń wodnych (Załącznik nr 9), stanowiących załączniki do SWZ.
Interne Kennung: Część 1.