See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NO Inhuur Werkvoorbereider/projectleider Regionale Keringen
Beschreibung: Aanleiding van de opdracht WSRL was op zoek naar een projectleider/werkvoorbereider regionale keringen. Duur Overeenkomst De Overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van 4 maanden. Optioneel is het mogelijk de Overeenkomst tweemaal (2x) met een periode van 3 maanden te verlengen onder gelijkblijvende voorwaarden. Bij een beëindiging wordt een opzegtermijn van één maand in acht genomen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000