753955-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Dieselkraftstoff (0,2) – Dodávky motorové nafty do nadzemního zásobníku
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávky motorové nafty do nadzemního zásobníku
BeschreibungZadavatel vystupuje jako Centrální zadavatel a pořizuje předmět veřejné zakázky pro sebe (v souladu s § 9 odst. 7 ZZVZ) a Pověřujícího zadavatele, kterým je: ResponoCom, s.r.o., se sídlem Cukrovarská 486/16, Vyškov-Město, 682 01 Vyškov, IČO: 10828001, DIČ: CZ10828001. Centrální zadavatel uzavře rámcovou dohodu s jedním vybraným dodavatelem. Rámcová dohoda bude uzavřena na dobu 48 měsíců s platností ode dne uzavření rámcové dohody a účinností ode dne jejího uveřejnění v registru smluv v souladu se zákonem č. 340/2015 Sb., v platném znění. Následně budou s Centrálním zadavatelem uzavírány samostatné dílčí smlouvy k poskytnutí plnění (objednávky) až do výše maximálního předpokládaného odběru dle článku II. bodu 1. zadávací dokumentace nebo do 48 měsíců od nabytí účinnosti rámcové dohody. Na základě rámcové dohody bude Centrální zadavatel pořizovat motorovou naftu pro Pověřujícího zadavatele i pro sebe s tím, že následně bude část přenechána dle aktuálních potřeb Pověřujícímu zadavateli za cenu nikoliv vyšší, než za jakou byla pořízena Centrální zadavatelem.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134210 Dieselkraftstoff (0,2)
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennungnafta