See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Warme dranken automaten
Beschreibung: Het leveren van warme drankenvoorzieningen en gerelateerde producten. In april 2025 is deze aanbesteding gepubliceerd. In de aanbestedingsstukken van perceel 1 was toen de eis opgenomen dat het type ‘grote warme drankenautomaat’ dat moest worden aangeboden, zowel bonenkoffie als Freshbrew (of filter-) en vriesdroog koffie moest leveren. Middels deze rectificatie (d.d. 27 mei 2025) komt de eis van Freshbrew (of filter-) en vriesdroog koffie te vervallen. Er dient een automaattype te worden aangeboden dat in ieder geval bonenkoffie kan leveren. Er hoeft geen aparte Freshbrew (of filter-) en vriesdroog koffie te worden geleverd. Daarnaast komt ook de eis van de kannenfunctie te vervallen. De volgende documenten zijn als gevolg van deze wijziging aangepast en gepubliceerd bij de rectificatie (d.d. 27 mei 2025): - Bijlage 1 Programma van eisen Perceel 1 (aangepast nav Nota 2) - Bijlage 3 Prijzenblad Perceel 1 (aangepast nav Nota 2) Bovenstaande aanpassingen hebben alleen gevolgen voor perceel 1. Voor perceel 2 heeft dit geen gevolgen. Als gevolg van deze rectificatie (d.d. 27 mei 2025) is de aanbestedingsplanning voor de gehele aanbesteding (dus voor beide percelen) aangepast zoals aangegeven in Mercell. Voor beide percelen is er een extra vragenronde ingelast (nota van inlichtingen 3). Naast de rectificatie (d.d. 27 mei 2025) heeft de Gemeente Den Haag de antwoorden gepubliceerd op de vragen die zijn gesteld voor nota van inlichtingen 2. Bij de beantwoording van de vragen voor nota van inlichtingen 2 zijn bovenstaande gerectificeerde eisen verwerkt.
Interne Kennung: 68347f391860f0baf4ed725b
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51542200 Installation von Maschinen zur Getränkeverarbeitung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte, 42968100 Getränkeautomaten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Het leveren van warme drankenvoorzieningen en gerelateerde producten.
Interne Kennung: 68347f391860f0baf4ed725e
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 1 Locaties met meer dan 30 medewerkers
Beschreibung: Zie aanbestedingsleidraad. In april 2025 is deze aanbesteding gepubliceerd. In de aanbestedingsstukken van perceel 1 was toen de eis opgenomen dat het type ‘grote warme drankenautomaat’ dat moest worden aangeboden, zowel bonenkoffie als Freshbrew (of filter-) en vriesdroog koffie moest leveren. Middels deze rectificatie (d.d. 27 mei 2025) komt de eis van Freshbrew (of filter-) en vriesdroog koffie te vervallen. Er dient een automaattype te worden aangeboden dat in ieder geval bonenkoffie kan leveren. Er hoeft geen aparte Freshbrew (of filter-) en vriesdroog koffie te worden geleverd. Daarnaast komt ook de eis van de kannenfunctie te vervallen. De volgende documenten zijn als gevolg van deze wijziging aangepast en gepubliceerd bij de rectificatie (d.d. 27 mei 2025): - Bijlage 1 Programma van eisen Perceel 1 (aangepast nav Nota 2) - Bijlage 3 Prijzenblad Perceel 1 (aangepast nav Nota 2) Bovenstaande aanpassingen hebben alleen gevolgen voor perceel 1. Voor perceel 2 heeft dit geen gevolgen. Als gevolg van deze rectificatie (d.d. 27 mei 2025) is de aanbestedingsplanning voor de gehele aanbesteding (dus voor beide percelen) aangepast zoals aangegeven in Mercell. Voor beide percelen is er een extra vragenronde ingelast (nota van inlichtingen 3). Naast de rectificatie (d.d. 27 mei 2025) heeft de Gemeente Den Haag de antwoorden gepubliceerd op de vragen die zijn gesteld voor nota van inlichtingen 2. Bij de beantwoording van de vragen voor nota van inlichtingen 2 zijn bovenstaande gerectificeerde eisen verwerkt.
Interne Kennung: 6835722aac15929103f718e5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42968100 Getränkeautomaten
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 2 Locaties met <30 medewerkers
Beschreibung: Zie aanbestedingsleidraad
Interne Kennung: 6835722aac15929103f718e6