See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa magazynowania zapasów agencyjnych paliwa lotniczego JET A-1 w ilości 21 111,157 m3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odpłatne świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usługi magazynowania zapasów agencyjnych paliwa lotniczego JET A-1, o jakości zgodnej z normą zakładową producenta oraz normą AFQRJOS, oraz normą w celu wypełnienia dyspozycji art. 3 ust. 2 pkt 2 ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o zapasach ropy naftowej, produktów naftowych i gazu ziemnego oraz zasadach postępowania w sytuacjach zagrożenia bezpieczeństwa paliwowego państwa oraz zakłóceń na rynku naftowym (Dz. U. z 2024 r. poz. 1281 ze zm.) w ilości 21 111,157m3
Interne Kennung: BPzp.271.102.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63122000 Lagerhaltung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odpłatne świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usługi magazynowania zapasów agencyjnych paliwa lotniczego JET A-1, o jakości zgodnej z normą zakładową producenta oraz normą AFQRJOS, oraz normą w celu wypełnienia dyspozycji art. 3 ust. 2 pkt 2 ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o zapasach ropy naftowej, produktów naftowych i gazu ziemnego oraz zasadach postępowania w sytuacjach zagrożenia bezpieczeństwa paliwowego państwa oraz zakłóceń na rynku naftowym (Dz. U. z 2024 r. poz. 1281 ze zm.) w ilości 21 111,157 m3