See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy przez Wykonawcę pieczywa, świeżych wyrobów piekarskich i ciastkarskich do AMW Gdynia (zwana dalej AMW) oraz do AOS w Czernicy k. Chojnic (zwana dalej AOS) w roku 2025.
Beschreibung: Sukcesywne dostawy przez Wykonawcę pieczywa, świeżych wyrobów piekarskich i ciastkarskich do AMW Gdynia (zwana dalej AMW) oraz do AOS w Czernicy k. Chojnic (zwana dalej AOS) w roku 2025.
Interne Kennung: AMW-KANC.SZP.2712.81.2024
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie dostawa do AMW Gdynia
Beschreibung: pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie dostawa do AMW Gdynia -szczegółowy opis zamówienia , załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część I
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Dla wszystkich zadań zgodnie z art. 441 ust. 1 PZP Zamawiający w ramach opcji przewiduje możliwość zwiększenia przyjętych w Umowie ilości lub zmiany częstotliwości dostaw w sytuacjach, których Zamawiających nie mógł przewidzieć w chwili jej zawarcia (np.: restrukturyzacji sił zbrojnych, zmiany ilości żywionych, osiągania wyższych stanów gotowości bojowej, szkolenia rezerw osobowych, likwidacji klęsk żywiołowych kryzysu, zagrożenia lub wojny lub innych zadań postawionych Zamawiającemu przez organa władzy państwowej, przedłużającej się procedury przetargowej na wyłonienie kolejnego dostawcy w ramach przetargu niewynikającej z winy Zamawiającego). Wykonawca zagwarantuje bezpłatny dowóz towaru oraz zwiększenie ilości i zmiany częstotliwości dostaw także do innych miejsc wskazanych przez Zamawiającego. Maksymalna wartość opcji, o której mowa w niniejszym ustępie, wynosi 25% całkowitej ceny określonej w § 4 ust. 1 niniejszej Umowy. Skorzystanie z opcji powoduje wyłącznie zmianę w zakresie wskazanym w zd. 1 niniejszego ustępu oraz zwiększenie całkowitej ceny określonej w § 4 ust. 1 niniejszej Umowy. W przypadku skorzystania z opcji, postanowienia Umowy stosuje się bezpośrednio do zwiększonego zakresu zamówienia.
Los: LOT-0002
Titel: pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie dostawa do AOS Czernica
Beschreibung: pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie dostawa do AOS Czernica -szczegółowy opis zamówienia , załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część II