754082-2025 - Ergebnis
Tschechien – Fleisch – DYNAMICKÝ NÁKUPNÍ SYSTÉM PRO PRŮBĚŽNÉ A OPAKOVANÉ NÁKUPY MASA
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDYNAMICKÝ NÁKUPNÍ SYSTÉM PRO PRŮBĚŽNÉ A OPAKOVANÉ NÁKUPY MASA
BeschreibungZadavatel prostřednictvím tohoto zadávacího řízení zavádí dynamický nákupní systém dle § 138 a násl. zákona na dodávky masa do Všeobecné fakultní nemocnice v Praze.
Vorherige Bekanntmachung399843-2021
Interne KennungVZ - 38/2021
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15110000 Fleisch
5. Los
LosLOT-0001
TitelDYNAMICKÝ NÁKUPNÍ SYSTÉM PRO PRŮBĚŽNÉ A OPAKOVANÉ NÁKUPY MASA – ŘÍJEN_4/2025 – ZVĚŘINA - Opakovaná
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky jsou průběžné dodávky hovězího masa – technologicky upraveného s následující minimální specifikací: 15110000-2 Maso 15119300-8 Zvěřina
Interne KennungDNS_MASO_10_04_2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15119300 Wild