754101-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Informationssysteme und Server – Zvýšení kybernetické bezpečnosti Nemocnice TGM Hodonín – Fáze 2
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZvýšení kybernetické bezpečnosti Nemocnice TGM Hodonín – Fáze 2
BeschreibungPředmětem zadávacího řízení je dodávka, montáž, instalace, implementační práce a zprovoznění souboru technologie a software blíže definovaných v přílohách č.2 a č.3 této zadávací dokumentace. Předmětem zadávacího řízení pořízení souboru jednotlivých dvou opatření, které jsou v rámci zadávacího řízení označeny jako jednotlivé dílčí části. Zadavatel umožňuje dílčí plnění. Účastník může podat nabídku na první část, druhou část, nebo všechny části zadávacího řízení
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens§56 ZZVZ
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48214000 Netzbetriebssystemsoftwarepaket, 32420000 Netzausrüstung, 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 48761000 Antivirensoftwarepaket, 51610000 Installation von Computern und Datenverarbeitungsanlagen, 72263000 Software-Implementierung, 72267100 Wartung von Informationstechnologiesoftware
5. Los
LosLOT-0001
TitelPrvní část - Systém pro kontinuální správu procesů IVO
BeschreibungPředmětem zadávacího řízení je dodávka, montáž, instalace, implementační práce a zprovoznění souboru technologie a software blíže definovaných v přílohách č.2 této zadávací dokumentace. Předmětem zadávacího řízení pořízení souboru jednotlivých dvou opatření, které jsou v rámci zadávacího řízení označeny jako jednotlivé dílčí části. Zadavatel umožňuje dílčí plnění. Účastník může podat nabídku na první část, druhou část, nebo všechny části zadávacího řízení
Interne KennungPrvní část - Systém pro kontinuální správu procesů IVO
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 48214000 Netzbetriebssystemsoftwarepaket, 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 48761000 Antivirensoftwarepaket, 51610000 Installation von Computern und Datenverarbeitungsanlagen, 72263000 Software-Implementierung, 72267100 Wartung von Informationstechnologiesoftware
LosLOT-0002
TitelDruhá část veřejné zakázky Realizace perimetrového a centrálního firewallu a vícefaktorový ověřovací systém včetně centralizované správy identit
BeschreibungPředmětem zadávacího řízení je dodávka, montáž, instalace, implementační práce a zprovoznění souboru technologie a software blíže definovaných v přílohách č.3 této zadávací dokumentace. Předmětem zadávacího řízení pořízení souboru jednotlivých dvou opatření, které jsou v rámci zadávacího řízení označeny jako jednotlivé dílčí části. Zadavatel umožňuje dílčí plnění. Účastník může podat nabídku na první část, druhou část, nebo všechny části zadávacího řízení
Interne KennungDruhá část veřejné zakázky Realizace perimetrového a centrálního firewallu a vícefaktorový ověřovací systém včetně centralizované správy identit
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48761000 Antivirensoftwarepaket, 32420000 Netzausrüstung, 48214000 Netzbetriebssystemsoftwarepaket, 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 51610000 Installation von Computern und Datenverarbeitungsanlagen, 72263000 Software-Implementierung, 72267100 Wartung von Informationstechnologiesoftware