See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług sprzątania i dezynfekcji pomieszczeń w ramach wspólnego zamówienia
Beschreibung: Na przedmiot zamówienia składa się świadczenie usług w dwóch podmiotach: W CENTRUM ZDROWIA W MIKOŁOWIE Sp. z o.o. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sprzątania i dezynfekcji pomieszczeń oraz usług współpielęgnacji pacjentów w zakresie opieki medycznej w Szpitalu oraz świadczenie usług sprzątania i dezynfekcji w Przychodniach oraz budynku Administracji 1) Szczegółowy opis pomieszczeń i zasad utrzymania czystości oraz zakresy obowiązków pracowników wykonujących usługi w obiektach Zamawiającego, sposób postępowania z odpadami, czystą i brudną bielizną zawiera załącznik 2.1. dołączony do niniejszej SWZ 2) Świadczona usługa musi być zgodna z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 2.1. Na wniosek Wykonawcy po podpisaniu umowy, Zamawiający udostępni odpowiednie procedury. oraz W SZPITALU CHORÓB PŁUC W ORZESZU 1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie kompleksowego utrzymania czystości z uwzględnieniem dezynfekcji zgodnie z szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym złącznik nr 2.2. do niniejszej SWZ. 2) Przedmiot zamówienia obejmuje: A. Świadczenie usług kompleksowego utrzymania czystości B. Obsługa czystościowo-porządkowa pomieszczeń C. Dostawy środków czystości, środków dezynfekujących i dezynfekująco- myjących Usługa będzie realizowana przez 7 dni w tygodniu, łącznie z dniami wolnymi i świętami.
Interne Kennung: ZP/10/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85142300 Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0001