754204-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Fahrzeuge für Abfall – LEVERING ELEKTRISCHE CONTAINERCARRIER (RANGEERTRUCK)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLEVERING ELEKTRISCHE CONTAINERCARRIER (RANGEERTRUCK)
BeschreibungDe aanbestedende dienst is voornemens om met deze inschrijver een overeenkomst af te sluiten voor het leveren van een elektrisch containercarrier (verder in dit document rangeertrekker of rangeertruck genoemd) ten behoeve van het verplaatsen van 40m³ en 12m³ afzetcontainers tot 7200 mm. De uiterlijke opleveringsdatum van het rangeertrekker is 4de kwartaal 2026. 1
Interne Kennung2025-32-TS
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144510 Fahrzeuge für Abfall
5. Los
LosLOT-0000
Titelrangeertruck
Beschreibunglevering Containercarrier (rangeertruck) 1 stuks
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenBetreft een Reparatie- en onderhoudscontract voor 8 jaar (96 maanden)