See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów jednorazowych dla SP ZOZ MSWiA w Szczecinie
Beschreibung: Dostawa materiałów jednorazowych dla SP ZOZ MSWiA w Szczecinie. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Wzór umowy, stanowiący załącznik nr 3 do SWZ, Szczegółowa oferta cenowa, stanowiąca załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 612298-2025
Interne Kennung: 21/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla tzw. „procedury odwróconej”, o której mowa w art. 139 ust. 1-4 PZP tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9 - Układy oddechowe do respiratora transportowo-ratunkowego
Beschreibung: Dostawa układów oddechowych do respiratora transportowo-ratunkowego w rodzaju i ilości określonej w SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33171000 Instrumente für Anästhesie und Reanimation
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet nr 30 - Nakładki do tono-penów
Beschreibung: Dostawa nakładki do tono-penów w rodzaju i ilości określonej w SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33122000 Ophtalmologische Geräte
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet nr 32 - Zestaw i igły do znieczulenia
Beschreibung: Dostawa zestawu i igły do znieczulenia w rodzaju i ilości określonej w SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet nr 33 - Zestawy do kaniulacji
Beschreibung: Dostawa zestawu do kaniulacji w rodzaju i ilości określonej w SWZ.
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet nr 37-Trokar z nożem płaskim
Beschreibung: Dostawa trokarów z nożem w rodzaju i ilości określonej w SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141410 Drahtschneider und Operationsmesser
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet nr 39 - Cewniki dializacyjne
Beschreibung: Dostawa cewników dializacyjnych w rodzaju i ilości określonej w SWZ.
Los: LOT-0040
Titel: Pakiet nr 40- Akcesoria do trokara EJ871R
Beschreibung: Dostawa akcesorium do trokara EJ871R w rodzaju i ilości określonej w SWZ.
Los: LOT-0044
Titel: Pakiet nr 44 - Materiały medyczne IV
Beschreibung: Dostawa materiałów medycznych w rodzaju i ilości określonej w SWZ.
Los: LOT-0045
Titel: Pakiet nr 45- Siatki do przepuklin pachwinowych
Beschreibung: Dostawa siatek do przepuklin pachwinowych w rodzaju i ilości określonej w SWZ.
Los: LOT-0048
Titel: Pakiet nr 48 - Materiały jednorazowe do pomiaru rzutu serca do apataru marki Getinge
Beschreibung: Dostawa materiałów jednorazowych do pomiaru rzutu serca do apataru marki Getinge w rodzaju i ilości określonej w SWZ.