See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu laboratoryjnego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu laboratoryjnego zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami zawartymi w „Wymaganiach Technicznych” stanowiącymi Załącznik nr 6 do SWZ oraz zgodnie z zestawieniem zawartym w SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 522780-2025
Interne Kennung: Nr sprawy 62/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Aparat do oznaczania gęstości metodą oscylacyjną z U-rurką
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu laboratoryjnego, tj. Aparatu do oznaczania gęstości metodą oscylacyjną z U-rurką, zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami zawartymi w „Wymaganiach Technicznych” stanowiącymi Załącznik nr 6 do SWZ oraz zgodnie z zestawieniem zawartym w SWZ, w ilości 1 kompletu.
Interne Kennung: Zadanie nr 1