2. Verfahren
Verfahren
Titel: Grafische vormgeving en creatie
Beschreibung: Omgevingsdienst Noordzeekanaalgebied beoogt een Inschrijver te contracteren die vakkundig is op het gebied van grafische vormgeving tegen een gunstig tarief zoals in de Aanbestedingsdocumenten verder uitgewerkt. Opdrachtnemer van de Raamovereenkomst kan meedenken en creatief werken binnen de huisstijl van de OD NZKG. Opdrachtnemer kan omgaan met de veelal ad-hoc wijze aanleveren van offertes c.q. opdrachten. 0
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie selectieleidraad.
Interne Kennung: 1