754550-2025 - Wettbewerb
Belgien – Werbe- und Marketingdienstleistungen – Raamovereenkomst voor het aanstellen van een poule ondersteunende communicatiebureaus voor de ontwikkeling van print en digitale media
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het aanstellen van een poule ondersteunende communicatiebureaus voor de ontwikkeling van print en digitale media
Beschreibung: Om tegemoet te komen aan de verscheidenheid aan communicatieopdrachten wenst Stad Brugge een raamovereenkomst af te sluiten met een poule van maximum vier communicatiebureaus. Deze bureaus zullen ondersteuning bieden bij de ontwikkeling van print- en digitale media binnen het kader van bestaande communicatiecampagnes of individuele opdrachten. De opdrachten situeren zich in de context van grafische vormgeving en opmaak van zowel wervende als bestuurlijke producten, afgestemd op bepaalde doelgroepen en in lijn met de huisstijl van Stad Brugge, Brugge Plus en het BMCC. Voor een verdere toelichting van de opdracht, zie deel 8. Technische voorschriften.
Interne Kennung: BRUGGE-2025-040-LD
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79416000 Öffentlichkeitsarbeit
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: BRUGGE-2025-040-LD - 1
Interne Kennung: 1