754570-2025 - Ergebnis
Dänemark – Elektrofahrzeuge – El-lastbil og ladestander til Syddansk Erhvervsskole Odense-Vejle
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelEl-lastbil og ladestander til Syddansk Erhvervsskole Odense-Vejle
BeschreibungUdbuddet vedrører indkøb og levering af el-lastbil og ladestander samt tilhørende montering til Syddansk Erhvervsskole Odense-Vejle. Den samlede indkøbsmængde forventes at udgøre i alt ca. kr. 2.500.000
Interne Kennung91265
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensOffentligt udbud
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144900 Elektrofahrzeuge
5. Los
LosLOT-0000