2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa licencji systemu operacyjnego w ramach projektu „Dostosowanie kształcenia w Politechnice Świętokrzyskiej do potrzeb współczesnej gospodarki” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, nr umowy FERS.01.05-IP.08-0234/23-00
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa licencji systemu operacyjnego Microsoft Windows Server 2022 Standard lub nowszej z 5 letnim wsparciem (dla jednostek edukacyjnych) rozszerzających możliwości Naukowo-Badawczego Klastra Komputerowego o uruchomienie 6 dodatkowych instancji systemu operacyjnego i 150 kompatybilnych licencji dostępowych na urządzenia, infrastruktura klastra obejmuje serwery dysponujące 160 rdzeniami - w ramach realizacji zadania 3 poz. 3.8. Koszt zakupu licencji do prowadzenia zajęć na zmodyfikowanym kierunku studiów, w ramach projektu „Dostosowanie kształcenia w Politechnice Świętokrzyskiej do potrzeb współczesnej gospodarki” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, nr umowy FERS.01.05-IP.08-0234/23-00 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ATZ-281-78/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie jest prowadzone na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2024 r, poz. 1320), w trybie przetargu nieograniczonego.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48620000 Betriebssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa licencji systemu operacyjnego w ramach projektu „Dostosowanie kształcenia w Politechnice Świętokrzyskiej do potrzeb współczesnej gospodarki” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, nr umowy FERS.01.05-IP.08-0234/23-00.