2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego w ramach zadania: "Budowa budynku szkoleniowego z salą audytoryjną" na terenie JFTC w Bydgoszczy.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej, w szczególności dokumentacji budowlanej oraz wykonawczej, uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę oraz sprawowanie nadzoru autorskiego, zgodnie z aktualnymi przepisami prawa i zasadami sztuki budowlanej, w tym PL Formularz standardowy 17 - Ogłoszenie o zamówieniu w dziedzinach obronności i bezpieczeństwa 4 / 29 standardami technicznymi NATO, w ramach zadania: „Budowa budynku szkoleniowego z salą audytoryjną” na terenie JFTC w Bydgoszczy, realizowanej w ramach następujących zadań: 1) Dodatkowa infrastruktura treningowa; 2) Zapewnienie infrastruktury teleinformatycznej (CIS). 2. Realizacja Przedmiotu Zamówienia przebiegać będzie w wyodrębnionych etapach i obejmuje m.in.: 1) w ramach Etapu I - opracowanie dokumentacji przedprojektowej i budowlanej dla zakresu rzeczowego wynikającego z kosztorysu TBCE autoryzowanego przez Komitet Inwestycyjny, wraz z uzyskaniem niezbędnych zgód i uzgodnień dla przedmiotowej dokumentacji; 2) w ramach Etapu II - uzyskanie niezbędnych zgód i decyzji, w tym uzyskanie uzgodnień, zgód, decyzji administracyjnych, niezbędnych do przeprowadzenia robót budowlanych i realizacji prac składających się na kompletne zadanie, zgodnie z celem, któremu ma służyć, w tym uzyskanie decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego (ULICP), pozwolenia wodnoprawnego (jeśli wymagane), decyzji środowiskowych (jeśli wymagane), decyzji zezwalającej na wycinkę drzew, decyzji administracyjnych wymaganych do przeprowadzenia robót budowlanych i realizacji prac, zgodnie z ustawą z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo Budowlane, dokonanie ewentualnych zgłoszeń - zgodnie z ustawą Prawo Budowlane; 3) w ramach Etapu III - opracowanie dokumentacji wykonawczej oraz pozostałych opracowań, niezbędnych do realizacji inwestycji. 3. Szczegółowy zakres prac i obowiązków objętych niniejszym zamówieniem, został określony w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących załącznik nr 3 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwanej dalej "SWZ", dostępnej na stronie internetowej prowadzonego postępowania.
Interne Kennung: NCB/5/2023
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001