See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Realizacja usługi transportowej dla uczestników Świetlicy środowiskowej w ramach projektu „Centrum Wsparcia Rodziny” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027
Beschreibung: • Część nr 1 przedmiotu zamówienia Część I przedmiotu zamówienia obejmuje dowożenie/odwożenie dzieci i młodzieży szkolnej na zajęcia do świetlicy środowiskowej, w okresie od XII 2024 do IV 2027, z uwzględnieniem, że: 1) W okresie od XII 2024 r. do IV 2027 r.: z wyłączeniem okresu ferii zimowych i wakacyjnych oraz innych dni wolnych od zajęć dydaktycznych – 24 miesięce a) Liczba uczestników: maksymalnie 20 uczestników; b) Częstotliwość: średnio 20 dni w miesiącu (5 dni w tygodniu, w dni robocze od poniedziałku do piątku); c) Trasa: dwa kursy z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego mieszczącego się w Dłutowie przy ulicy Głównej 9 do świetlicy środowiskowej w Hucie Dłutowskiej ul. Pabianicka 37, a następnie od świetlicy środowiskowej jw. do miejsca zamieszkania uczestników projektu, tj. do miejscowości należących terytorialnie do Gminy Dłutów; d) Szacowana maksymalna liczba kilometrów: 55 200 km (średnio 115 km x średnio 20 dni/m-cu x 24 m-ce). Zastrzeżenie 1: Zamawiający zapłaci za rzeczywistą liczbę przejechanych kilometrów wykazaną w zestawieniu dowozów/odwozów za dany miesiąc, z zastrzeżeniem jej minimalnej liczby tj. 200 km miesięcznie. Zastrzeżenie 2: Zamawiający zastrzega iż, w przypadku rozpoczęcia przez uczestników projektu zajęć na basenie, średnio 4 razy w miesiącu , trasa w jeden wybrany dzień tygodnia (średnio 4 razy w miesiącu) ograniczy się do 2 kursów z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego mieszczącego się w Dłutowie przy ul. Głównej 9, transport po zajęciach tego dnia nie będzie się odbywał. W przypadku braku zajęć na basenie trasa powrotna nie ulegnie zmianie. 2) W okresie od XII 2024 r. do IV 2027 r.: w czasie ferii zimowych i wakacyjnych oraz innych dni wolnych od zajęć dydaktycznych: a) Liczba uczestników: maksymalnie 20 uczestników; b) Częstotliwość: średnio 20 dni w miesiącu (5 dni w tygodniu, w dni robocze od poniedziałku do piątku) podczas ferii zimowych i wakacyjnych oraz w inne dni wolne od zajęć dydaktycznych (dni te będą zgłaszane Wykonawcy przez Zamawiającego); c) Trasa: od miejsca zamieszkania uczestników projektu, tj. od miejscowości należących terytorialnie do Gminy Dłutów do świetlicy środowiskowej w Hucie Dłutowskiej ul. Pabianicka 37, a następnie od świetlicy środowiskowej jw. do miejsca zamieszkania uczestników projektu, tj. do miejscowości należących terytorialnie do Gminy Dłutów; d) Szacowana maksymalna liczba kilometrów: 17 000 km (średnio 170km x średnio 20 dni/m-c x 5 m-cy). Zastrzeżenie 1: Zamawiający zapłaci za rzeczywistą liczbę przejechanych kilometrów wykazaną w zestawieniu dowozów/odwozów za dany miesiąc, z zastrzeżeniem jej minimalnej liczby tj. 200 km miesięcznie, w okresie ferii zimowych i wakacyjnych oraz innych dni wolnych od zajęć dydaktycznych. Zastrzeżenie 2: Zamawiający zastrzega iż, w przypadku rozpoczęcia przez uczestników projektu zajęć na basenie, trasa w jeden wybrany dzień tygodnia ograniczy się do transportu na zajęcia, z miejsca zamieszkania uczestników projektu tj. miejscowości leżących terytorialnie na terenie Gminy Dłutów. Transport powrotny tego dnia nie będzie się odbywał. W przypadku braku zajęć na basenie trasa powrotna nie ulegnie zmianie. Łączna maksymalna liczba km dla części I: 72 200 km. • Część II przedmiotu zamówienia Część II przedmiotu zamówienia obejmuje dowożenie/odwożenie dzieci i młodzieży szkolnej na wycieczki, wyjazdy do kina, teatru, muzeum, centrum nauki, ogrodu botanicznego, zoologicznego itp. . Łącznie maksymalnie 9 900 km. Liczba uczestników: nie więcej niż 20 uczestników Świetlicy środowiskowej oraz 2 opiekunów i wolontariusz; a) Częstotliwość: średnio 1 wyjazd miesięcznie + średnio 2 dodatkowe wyjazdy w okresie wakacyjnym. Maksymalnie 33 wyjazdy w okresie obowiązywania umowy tj. od XII 2024 do IV 2027, w wybrane dni w miesiącu; w zakresie usług realizowanych poza siedzibą świetlicy. b) Trasa: od siedziby świetlicy środowiskowej tj. Huta Dłutowska ul. Pabianicka 37 do miejsca docelowego oraz z miejsca docelowego do siedziby świetlicy środowiskowej jw. c) Szacowana maksymalna liczba kilometrów: 9 900 km (średnio 300 km x maksymalnie 33 wyjazdy). Zastrzeżenie 1: Zamawiający zapłaci za rzeczywistą liczbę przejechanych kilometrów wykazaną w zestawieniu dowozów/odwozów za dany miesiąc, z zastrzeżeniem jej minimalnej liczby tj. 50 km miesięcznie. Zastrzeżenie 2: Zamawiający zastrzega, że łączna liczba wyjazdów może ulec zmianie (w zależności od liczby wykorzystanych kilometrów, potrzeb uczestników, zdarzeń losowych uniemożliwiających organizację wycieczek itp.). Zastrzeżenie 3: Stosownie do art. 214 ust. 1 pkt 7 Pzp Zamawiający może skorzystać w postępowaniu z trybu z wolnej ręki w przypadku udzielenia, w okresie 3 lat od udzielenia zamówienia podstawowego, dotychczasowemu wykonawcy usług , zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług lub robót budowlanych, jeżeli takie zamówienie: • było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego i • jest zgodne z jego przedmiotem. `` Stosownie do art. 31 ust. 1 ustawy Pzp, jeżeli Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień, o których m.in. mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7, przy ustalaniu wartości zamówienia uwzględnia się także wartość tych zamówień. Zamawiający zastrzega przy tym, na gruncie art. 31 ust. 1 ustawy Pzp, że zamówienia dodatkowe może być udzielone do wysokości 50 % wartości dla części II zamówienia podstawowego. • Część III przedmiotu zamówienia Część III przedmiotu zamówienia obejmuje dowożenie/odwożenie dzieci i młodzieży szkolnej na basen. Łącznie maksymalnie 17 980 km a) Liczba uczestników: nie więcej niż 20 uczestników Świetlicy środowiskowej oraz opiekun; b) Częstotliwość: średnio 4 wyjazdy miesięcznie w okresie obowiązywanie umowy tj. od XII 2024 do IV 2027, w wybrane dni w miesiącu (w dni robocze od poniedziałku do piątku), w zakresie usług realizowanych poza siedzibą świetlicy. Konkretne dni oraz godziny zostaną ustalone między Zamawiającym, a Wykonawcą, na podstawie ustaleń z realizatorem usługi dot. p
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I przedmiotu zamówienia obejmuje dowożenie/odwożenie dzieci i młodzieży szkolnej na zajęcia do świetlicy środowiskowej
Beschreibung: 1) W okresie od XII 2024 r. do IV 2027 r.: z wyłączeniem okresu ferii zimowych i wakacyjnych oraz innych dni wolnych od zajęć dydaktycznych – 24 miesięce a) Liczba uczestników: maksymalnie 20 uczestników; b) Częstotliwość: średnio 20 dni w miesiącu (5 dni w tygodniu, w dni robocze od poniedziałku do piątku); c) Trasa: dwa kursy z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego mieszczącego się w Dłutowie przy ulicy Głównej 9 do świetlicy środowiskowej w Hucie Dłutowskiej ul. Pabianicka 37, a następnie od świetlicy środowiskowej jw. do miejsca zamieszkania uczestników projektu, tj. do miejscowości należących terytorialnie do Gminy Dłutów; d) Szacowana maksymalna liczba kilometrów: 55 200 km (średnio 115 km x średnio 20 dni/m-cu x 24 m-ce). Zastrzeżenie 1: Zamawiający zapłaci za rzeczywistą liczbę przejechanych kilometrów wykazaną w zestawieniu dowozów/odwozów za dany miesiąc, z zastrzeżeniem jej minimalnej liczby tj. 200 km miesięcznie. Zastrzeżenie 2: Zamawiający zastrzega iż, w przypadku rozpoczęcia przez uczestników projektu zajęć na basenie, średnio 4 razy w miesiącu , trasa w jeden wybrany dzień tygodnia (średnio 4 razy w miesiącu) ograniczy się do 2 kursów z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego mieszczącego się w Dłutowie przy ul. Głównej 9, transport po zajęciach tego dnia nie będzie się odbywał. W przypadku braku zajęć na basenie trasa powrotna nie ulegnie zmianie. 2) W okresie od XII 2024 r. do IV 2027 r.: w czasie ferii zimowych i wakacyjnych oraz innych dni wolnych od zajęć dydaktycznych: a) Liczba uczestników: maksymalnie 20 uczestników; b) Częstotliwość: średnio 20 dni w miesiącu (5 dni w tygodniu, w dni robocze od poniedziałku do piątku) podczas ferii zimowych i wakacyjnych oraz w inne dni wolne od zajęć dydaktycznych (dni te będą zgłaszane Wykonawcy przez Zamawiającego); c) Trasa: od miejsca zamieszkania uczestników projektu, tj. od miejscowości należących terytorialnie do Gminy Dłutów do świetlicy środowiskowej w Hucie Dłutowskiej ul. Pabianicka 37, a następnie od świetlicy środowiskowej jw. do miejsca zamieszkania uczestników projektu, tj. do miejscowości należących terytorialnie do Gminy Dłutów; d) Szacowana maksymalna liczba kilometrów: 17 000 km (średnio 170km x średnio 20 dni/m-c x 5 m-cy). Zastrzeżenie 1: Zamawiający zapłaci za rzeczywistą liczbę przejechanych kilometrów wykazaną w zestawieniu dowozów/odwozów za dany miesiąc, z zastrzeżeniem jej minimalnej liczby tj. 200 km miesięcznie, w okresie ferii zimowych i wakacyjnych oraz innych dni wolnych od zajęć dydaktycznych. Zastrzeżenie 2: Zamawiający zastrzega iż, w przypadku rozpoczęcia przez uczestników projektu zajęć na basenie, trasa w jeden wybrany dzień tygodnia ograniczy się do transportu na zajęcia, z miejsca zamieszkania uczestników projektu tj. miejscowości leżących terytorialnie na terenie Gminy Dłutów. Transport powrotny tego dnia nie będzie się odbywał. W przypadku braku zajęć na basenie trasa powrotna nie ulegnie zmianie.
Los: LOT-0002
Titel: Część II przedmiotu zamówienia obejmuje dowożenie/odwożenie dzieci i młodzieży szkolnej na wycieczki, wyjazdy do kina, teatru, muzeum, centrum nauki, ogrodu botanicznego, zoologicznego itp.
Beschreibung: Łącznie maksymalnie 9 900 km. Liczba uczestników: nie więcej niż 20 uczestników Świetlicy środowiskowej oraz 2 opiekunów i wolontariusz; a) Częstotliwość: średnio 1 wyjazd miesięcznie + średnio 2 dodatkowe wyjazdy w okresie wakacyjnym. Maksymalnie 33 wyjazdy w okresie obowiązywania umowy tj. od XII 2024 do IV 2027, w wybrane dni w miesiącu; w zakresie usług realizowanych poza siedzibą świetlicy. b) Trasa: od siedziby świetlicy środowiskowej tj. Huta Dłutowska ul. Pabianicka 37 do miejsca docelowego oraz z miejsca docelowego do siedziby świetlicy środowiskowej jw. c) Szacowana maksymalna liczba kilometrów: 9 900 km (średnio 300 km x maksymalnie 33 wyjazdy). Zastrzeżenie 1: Zamawiający zapłaci za rzeczywistą liczbę przejechanych kilometrów wykazaną w zestawieniu dowozów/odwozów za dany miesiąc, z zastrzeżeniem jej minimalnej liczby tj. 50 km miesięcznie. Zastrzeżenie 2: Zamawiający zastrzega, że łączna liczba wyjazdów może ulec zmianie (w zależności od liczby wykorzystanych kilometrów, potrzeb uczestników, zdarzeń losowych uniemożliwiających organizację wycieczek itp.). Zastrzeżenie 3: Stosownie do art. 214 ust. 1 pkt 7 Pzp Zamawiający może skorzystać w postępowaniu z trybu z wolnej ręki w przypadku udzielenia, w okresie 3 lat od udzielenia zamówienia podstawowego, dotychczasowemu wykonawcy usług , zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług lub robót budowlanych, jeżeli takie zamówienie: • było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego i • jest zgodne z jego przedmiotem. `` Stosownie do art. 31 ust. 1 ustawy Pzp, jeżeli Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień, o których m.in. mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7, przy ustalaniu wartości zamówienia uwzględnia się także wartość tych zamówień. Zamawiający zastrzega przy tym, na gruncie art. 31 ust. 1 ustawy Pzp, że zamówienia dodatkowe może być udzielone do wysokości 50 % wartości dla części II zamówienia podstawowego.
Los: LOT-0003
Titel: Część III przedmiotu zamówienia obejmuje dowożenie/odwożenie dzieci i młodzieży szkolnej na basen.
Beschreibung: .Łącznie maksymalnie 17 980 km a) Liczba uczestników: nie więcej niż 20 uczestników Świetlicy środowiskowej oraz opiekun; b) Częstotliwość: średnio 4 wyjazdy miesięcznie w okresie obowiązywanie umowy tj. od XII 2024 do IV 2027, w wybrane dni w miesiącu (w dni robocze od poniedziałku do piątku), w zakresie usług realizowanych poza siedzibą świetlicy. Konkretne dni oraz godziny zostaną ustalone między Zamawiającym, a Wykonawcą, na podstawie ustaleń z realizatorem usługi dot. prowadzenia zajęć na basenie. e) Trasa: od siedziby świetlicy środowiskowej tj. Huta Dłutowska ul. Pabianicka 37 do miejsca docelowego oraz z miejsca docelowego do miejsca zamieszkania uczestników projektu, tj. do miejscowości należących terytorialnie do Gminy Dłutów; c) Szacowana maksymalna liczba kilometrów: 17 980 km (średnio 155 km x średnio 4 wyjazdy miesięcznie x maksymalnie 29 miesięcy). Zastrzeżenie 1: Zamawiający zapłaci za rzeczywistą liczbę przejechanych kilometrów wykazaną w zestawieniu dowozów/odwozów za dany miesiąc, z zastrzeżeniem jej minimalnej liczby tj. 50 km miesięcznie. Zastrzeżenie 2: Stosownie do art. 214 ust. 1 pkt 7 Pzp Zamawiający może skorzystać w postępowaniu z trybu z wolnej ręki w przypadku udzielenia, w okresie 3 lat od udzielenia zamówienia podstawowego, dotychczasowemu wykonawcy usług , zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług lub robót budowlanych, jeżeli takie zamówienie: • było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego i • jest zgodne z jego przedmiotem. `` Stosownie do art. 31 ust. 1 ustawy Pzp, jeżeli Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień, o których m.in. mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7, przy ustalaniu wartości zamówienia uwzględnia się także wartość tych zamówień. Zamawiający zastrzega przy tym, na gruncie art. 31 ust. 1 ustawy Pzp, że zamówienia dodatkowe może być udzielone do wysokości 50 % wartości dla części II zamówienia podstawowego. Zastrzeżenie 3: Stosownie do treści art. 256 ustawy Pzp Zamawiający zastrzega,że może unieważnić postępowanie o udzielenie części III zamówienia odpowiednio przed upływem terminu do składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo przed upływem terminu składania ofert, jeżeli wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione.