Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79212000 Betriebsprüfung
Erfüllungsort
Ort im Europäischen Wirtschaftsraum
Verlängerung
Maximale Verlängerungen: 2
Weitere Informationen zur Verlängerung: Ordregiver har ret til at forlænge Aftalen 2 gange, idet forlængelse hver gang sker med 12 måneder regnet fra Aftalens gældende ophørstidspunkt. Ordregiver vil senest 3 måneder før Aftalens ophør give Leverandøren meddelelse, såfremt Aftalen ønskes forlænget.