2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gemeente IJsselstein - Preventief en correctief onderhoud gemalen en randvoorzieningen
Beschreibung: De Aanbestedende dienst wenst een Ondernemer te contracteren voor het uitvoeren van het preventief en correctief onderhoud aan gemalen en randvoorzieningen in de gemeente IJsselstein. De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit: Onderdeel 1 - Preventief onderhoud: - Mini- en drukgemalen; - Rioolgemalen; - Tunnelgemalen; - BBB’s. Onderdeel 2- Correctief onderhoud: - Verhelpen storingen. Onderdeel 3 - Reinigen: - Reinigen van mini- en drukgemalen; - Reinigen van rioolgemalen; - Reinigen van tunnelgemalen; - Reinigen van BBB’s. Onderdeel 4 – Leveren onderdelen Onderdeel 5 – Vervanging onderdelen en pompen -
Interne Kennung: IBMN-2025-IJS-JA-005
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71334000 Dienstleistungen im Bereich Maschinenbau und Elektrotechnik
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50511000 Reparatur und Wartung von Pumpen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Zie aanbestedingsdocument inclusief bijlagen.
Interne Kennung: 1