2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy wodnego roztworu chlorku poliglinu w ilości 360 ton.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wodnego roztworu chlorku poliglinu, w ilości 360 ton (dalej jako Produkt) – używanego do uzdatniania wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi transportem Wykonawcy do Stacji Uzdatniania Wody Kozłowa Góra, ul. Leśna 34, 42-583 Wymysłów. 2. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia (dalej OPZ) zawiera Załącznik nr 5 do SWZ. 3. Szczegółowe warunki realizacji Zamówienia zawiera Załącznik nr 6 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 716791-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24312123 Polyaluminiumchlorid
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawy wodnego roztworu chlorku poliglinu w ilości 360 ton
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wodnego roztworu chlorku poliglinu, w ilości 360 ton (dalej również „Produkt”) – używanego do uzdatniania wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi transportem Wykonawcy do Stacji Uzdatniania Wody Kozłowa Góra, ul. Leśna 34, 42-583 Wymysłów. 2. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 5 do SWZ. 3. Szczegółowe warunki realizacji Zamówienia zawiera Załącznik nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: FZP/321/54/2024
Menge: 360 Tonnen