See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług serwisowych wyłączników i rozruszników dla Oddziałów PGG S.A.
Beschreibung: Świadczenie usług serwisowych wyłączników i rozruszników dla Oddziałów PGG S.A. z podziałem na zadania
Vorherige Bekanntmachung: 454041-2025
Interne Kennung: 702500286
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług serwisowych wyłączników i rozruszników dla Oddziałów PGG S.A. - zadanie 1 Produkcji Elgór+Hansen
Beschreibung: Świadczenie usług serwisowych wyłączników i rozruszników dla Oddziałów PGG S.A. - zadanie 1 Produkcji Elgór+Hansen
Interne Kennung: Świadczenie usług serwisowych wyłączników i rozruszników dla Oddziałów PGG S.A. - zadanie 1 Produkcji Elgór+Hansen
Los: LOT-0002
Titel: Świadczenie usług serwisowych wyłączników i rozruszników dla Oddziałów PGG S.A. - zadanie 2 Produkcji Carboautomatyka
Beschreibung: Świadczenie usług serwisowych wyłączników i rozruszników dla Oddziałów PGG S.A. - zadanie 2 Produkcji Carboautomatyka
Interne Kennung: Świadczenie usług serwisowych wyłączników i rozruszników dla Oddziałów PGG S.A. - zadanie 2 Produkcji Carboautomatyka
Los: LOT-0003
Titel: Świadczenie usług serwisowych wyłączników i rozruszników dla Oddziałów PGG S.A. - zadanie 3 Produkcji Becker Elektrotechnika
Beschreibung: Świadczenie usług serwisowych wyłączników i rozruszników dla Oddziałów PGG S.A. - zadanie 3 Produkcji Becker Elektrotechnika
Interne Kennung: Świadczenie usług serwisowych wyłączników i rozruszników dla Oddziałów PGG S.A. - zadanie 3 Produkcji Becker Elektrotechnika
Los: LOT-0004
Titel: Świadczenie usług serwisowych wyłączników i rozruszników dla Oddziałów PGG S.A. - zadanie 4 Produkcji Bartec
Beschreibung: Świadczenie usług serwisowych wyłączników i rozruszników dla Oddziałów PGG S.A. - zadanie 4 Produkcji Bartec
Interne Kennung: Świadczenie usług serwisowych wyłączników i rozruszników dla Oddziałów PGG S.A. - zadanie 4 Produkcji Bartec
Los: LOT-0005
Titel: Świadczenie usług serwisowych wyłączników i rozruszników dla Oddziałów PGG S.A. - zadanie 5 Produkcji Eplan
Beschreibung: Świadczenie usług serwisowych wyłączników i rozruszników dla Oddziałów PGG S.A. - zadanie 5 Produkcji Eplan
Interne Kennung: Świadczenie usług serwisowych wyłączników i rozruszników dla Oddziałów PGG S.A. - zadanie 5 Produkcji Eplan