See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa odnawialnych źródeł energii w ramach programu: "Budowa instalacji fotowoltaicznych w budownictwie jednorodzinnym na terenie Miasta Ruda Śląska"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Budowa odnawialnych źródeł energii w ramach programu „Budowa instalacji fotowoltaicznych w budownictwie jednorodzinnym na terenie Miasta Ruda Śląska”. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę i montaż instalacji odnawialnych źródeł energii, tj. 154 instalacji fotowoltaicznych wraz z magazynami energii. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera opis przedmiotu zamówienia (załącznik nr 2 do SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 452941-2025
Interne Kennung: AP.271.13.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage, 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Budowa odnawialnych źródeł energii w ramach programu "Budowa instalacji fotowoltaicznych w budownictwie jednorodzinnym na terenie Miasta Ruda Śląska - etap IV"
Menge: 154 Stück