Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911100 Reinigung von Unterkünften, 90911200 Gebäudereinigung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Ordregiver har mulighed for at forlænge kontrakten på uændrede vilkår i op til 24 måneder. (Denne optionsforlængelse er en del af den samlede kontraktlængde under afsnittet ''Varighed'').
Erfüllungsort
Postanschrift: Borgergade 103