2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizace tramvajové trati na třídě Budovatelů v Mostě II
Beschreibung: Předmětem zakázky je modernizace tramvajové trati na třídě Budovatelů v Mostě včetně zavedení systému světelně řízených křižovatek s dynamickým řízením a preferencí vozidel IZS a MHD. Dílo, jehož provedení je předmětem zakázky, je rozděleno na 3 sekce: (a) Sekce TT: Sekce odpovídá části díla spočívající zejména v komplexní rekonstrukci tramvajové trati v celé délce třídy Budovatelů v Mostě, tj. 2,9 km dvoukolejné tramvajové trati. Součástí sekce jsou rovněž na rekonstrukci tramvajové trati navazující stavební práce – zejména související úpravy pozemních komunikací, chodníků, veřejných prostranství atd. (b) Sekce TELE: Sekce odpovídá části díla spočívající zejména v obnově světelného signalizačního zařízení a obnově a rozšíření navazující technické infrastruktury na křižovatkách: (i) třída Budovatelů – Jaroslava Seiferta – U Stadionu; (ii) třída Budovatelů – Josefa Skupy – Moskevská; (iii) třída Budovatelů – Františka Halase – Jaroslava Průchy; (iv) třída Budovatelů – Pionýrů – Zdeňka Štěpánka. (c) Sekce Podjezd: Sekce odpovídá části díla spočívající zejména v kompletní výměně mostního svršku a vybavení, izolace a sanace dříků opěr a křídel mostu ev. č. 1a-M1 a navazující opěrné zdi ve směru na konstrukci 2a-L1. Předmět zakázky je podrobně specifikován v předloze smlouvy.
Interne Kennung: Modernizace tramvajové trati na třídě Budovatelů v Mostě II
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45234128 Bau von Straßenbahnhaltestellen, 45234126 Bauarbeiten für Straßenbahnlinien, 45234121 Straßenbahnarbeiten, 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45233120 Straßenbauarbeiten, 45213316 Anlage von Fußgänger-Verbindungsgängen, 45316200 Installation von Signalanlagen, 45316212 Installation von Verkehrsampeln, 32441300 Telematiksystem, 45221100 Bauarbeiten für Brücken
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233120 Straßenbauarbeiten, 45234121 Straßenbahnarbeiten, 45234126 Bauarbeiten für Straßenbahnlinien, 45234128 Bau von Straßenbahnhaltestellen, 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45213316 Anlage von Fußgänger-Verbindungsgängen, 45316200 Installation von Signalanlagen, 45316212 Installation von Verkehrsampeln, 32441300 Telematiksystem, 45221100 Bauarbeiten für Brücken
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje možnost změn závazků ze smlouvy. Podmínky pro tyto změny a jejich obsah jsou vymezeny v předloze smlouvy.