2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Jeugdwetvervoer Midden-Limburg tbv Omnibuzz
Beschreibung: Het Jeugdwetvervoer van de gemeenten Echt-Susteren, Maasgouw, Nederweert en Weert ten behoeve van Omnibuzz. Het Jeugdwetvervoer van ca. 20 jeugdigen. De aantallen zijn ter indicatie en gebaseerd op de situatie op het moment van publicatie van de aanbesteding. De aantallen zijn niet gefixeerd/limitatief en kunnen altijd wijzigen.
Interne Kennung: F01934
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Europese aanbestedingsprocedure.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60120000 Taxiverkehr, 60140000 Bedarfspersonenbeförderung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Jeugdwetvervoer Omnibuzz
Beschreibung: Jeugdwetvervoer voor de gemeenten Echt-Susteren, Maasgouw, Nederweert en Weert. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie Inschrijvingsleidraad.