755030-2025 - Ergebnis
Tschechien – Radiatorenflüssigkeit – Dodávky chladící kapaliny
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávky chladící kapaliny
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je zajištění plynulých dodávek chladící kapaliny způsobem, aby byla zajištěna soustavná garance minimálního množství chladící kapaliny v ukládací nádrži výdejního zařízení zadavatele. Dodávky chladící kapaliny slouží pro použití v městských autobusech a trolejbusech zadavatele. Předmětem této veřejné zakázky bude realizace dodávek chladící kapaliny na výdejní místa zadavatele na území hl. m. Prahy. Předmět plnění této veřejné zakázky je podrobněji specifikován v závazném návrhu smlouvy, který tvoří Přílohu č. 2 zadávací dokumentace. Vybraný dodavatel bude poskytovat dodávky na základě provozních potřeb zadavatele. Zadavatel upozorňuje dodavatele, že veškeré relevantní informace jsou zveřejněny na profilu zadavatele.
Interne Kennung1
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24961000 Radiatorenflüssigkeit
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je zajištění plynulých dodávek chladící kapaliny způsobem, aby byla zajištěna soustavná garance minimálního množství chladící kapaliny v ukládací nádrži výdejního zařízení zadavatele. Dodávky chladící kapaliny slouží pro použití v městských autobusech a trolejbusech zadavatele. Předmětem této veřejné zakázky bude realizace dodávek chladící kapaliny na výdejní místa zadavatele na území hl. m. Prahy. Předmět plnění této veřejné zakázky je podrobněji specifikován v závazném návrhu smlouvy, který tvoří Přílohu č. 2 zadávací dokumentace.
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si vyhrazuje právo změny dodavatele - blíže upraveno v zadávací dokumentaci.