2. Verfahren
Verfahren
Titel: Litoměřice, Mostná hora – revitalizace lesoparku
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je provedení revitalizace lesoparku Mostná hora (zejm. kácení, odstranění pařezů frézováním, arboristické ošetření dřevin (řez zdravotní, řez redukční, výchovný řez atp.), výsadba stromů (vzrostlé listnaté stromy, vzrostlé jehličnaté stromy, špičáky listnaté atp.), výsadba lesnických výpěstků (sazenic) - zbudování 23 oplocenek, výsev trávníku, dodávka základního mobiliáře (lavičky, ptačí budky, budky pro netopýry, budky pro kalouse ušaté, tabule naučné stezky), včetně následné péče o veškeré realizované výsadby. Bližší vymezení (specifikace) předmětu zakázky, zejména rozsah prací – viz příloha č. 3 zadávací dokumentace (dále jen „ZD“) – Smlouva a technické přílohy.
Interne Kennung: VZ/030/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77341000 Baumschnitt, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: viz výše Popis předmětu veřejné zakázky (BT-24-Procedure) Předmětem veřejné zakázky je provedení revitalizace lesoparku Mostná hora (zejm. kácení, odstranění pařezů frézováním, arboristické ošetření dřevin (řez zdravotní, řez redukční, výchovný řez atp.), výsadba stromů (vzrostlé listnaté stromy, vzrostlé jehličnaté stromy, špičáky listnaté atp.), výsadba lesnických výpěstků (sazenic) - zbudování 23 oplocenek, výsev trávníku, dodávka základního mobiliáře (lavičky, ptačí budky, budky pro netopýry, budky pro kalouse ušaté, tabule naučné stezky), včetně následné péče o veškeré realizované výsadby. Bližší vymezení (specifikace) předmětu zakázky, zejména rozsah prací – viz příloha č. 3 zadávací dokumentace (dále jen „ZD“) – Smlouva a technické přílohy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77341000 Baumschnitt
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Výhrada změny závazku dle § 100 odst. 1 zákona: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy, která bude uzavřena s vybraným dodavatelem takto: Indexace ceny (tzv. inflační doložka) ve vztahu k následné péči obsažená v čl. 5.7 přílohy č. 3 ZD – Smlouva. Výhrada změny závazku dle § 100 odst. 2 zákona: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje změnu dodavatele takto: Změna dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky v případě předčasného ukončení smlouvy obsažená v čl. 18 přílohy č. 3 ZD – Smlouva.