See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego w zakresie przebudowy i budowy pętli autobusowych oraz budowy i przebudowy przystanków autobusowych”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem niezbędnych decyzji administracyjnych pozwalających na prowadzenie robót budowlanych i pełnieniem nadzoru autorskiego w zakresie przebudowy i budowy pętli autobusowych, budowy i przebudowy przystanków autobusowych oraz przebudowy dojść pieszych do kluczowych przystanków komunikacji miejskiej wraz z elementami zieleni w ramach Projektu pn.: „Poprawa mobilności miejskiej – ekotransport w Olsztynie”. Zadanie zakłada realizację działań sprzyjających poprawie jakości transportu publicznego na terenie Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Olsztyna. Obejmuje działania w zakresie budowy, przebudowy i modernizacji infrastruktury na potrzeby transportu miejskiego, w tym poprzez zaprojektowanie nowych i przebudowę istniejących przystanków i pętli autobusowych oraz przebudowę dojść pieszych do kluczowych przystanków komunikacji miejskiej wraz z elementami zieleni. 2. Szczegółowy zakres usługi został zawarty w Opisie Przedmiotu Zamówienia (wraz z załącznikami), który stanowi Załącznik nr 8 do SWZ, oraz w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 9 do SWZ.
Interne Kennung: ZP.271.1.44.2025.a
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy