See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rosice – zátoka“ – koupaliště II
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je novostavba koupaliště, stezka kolem areálu a parkoviště v ulici Tyršova a u zimního stadionu. Jedná se o stavbu trvalou, která bude sloužit k rekreaci široké veřejnosti. Součástí díla je, mimo jiné, i demolice stávajícího bazénu a částí staveb a instalace veřejné osvětlení. Součástí plnění veřejné zakázky bude i zpracování projektové dokumentace skutečného provedení stavby, který bude zadavateli předán při předání dokončené stavby. Součástí stavby je i součinnost při zkušebním provozu a následná péče o výsadby zeleně. Rozsah zakázky je specifikován v projektové dokumentaci pro provádění stavby a soupisy stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr – viz příloha č. 3 a 4 zadávací dokumentace. Předmětem zakázky jsou všechna plnění a práce související s dodávkou a její montáží nezbytné k dosažení plné funkčnosti díla.
Interne Kennung: 001
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212220 Bau von Mehrzweck-Sportanlagen, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45242100 Bauarbeiten für Wassersportanlagen, 34928500 Straßenbeleuchtungseinrichtungen, 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
5. Los
Los: LOT-0001