2. Verfahren
Verfahren
Titel: Samochód z drabiną mechaniczną SD30 – 4 szt.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodu z drabiną mechaniczną SD30 – 4 sztuki. Postępowanie jest podzielone na 2 części: CZĘŚĆ A - 2 szt. CZĘŚĆ B - 2 szt. Przedmiot zamówienia powinien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia, b) być fabrycznie nowy i zgodny z obowiązującymi normami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają odpowiednio dla każdej części załączniki nr 2A i 2B do SWZ - Specyfikacje techniczne, a szczegółowe warunki realizacji zał. nr 4 do SWZ - Projekt umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 303916-2025
Interne Kennung: WL.2371.5.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge, 34144211 Fahrzeuge mit Drehleiter
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Samochód z drabiną mechaniczną SD30 – 2 szt. (podwozie zwykłe)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodu z drabiną mechaniczną SD30. CZĘŚĆ A - 2 szt. Przedmiot zamówienia powinien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia, b) być fabrycznie nowy i zgodny z obowiązującymi normami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załączniki nr 2A do SWZ - Specyfikacje techniczne, a szczegółowe warunki realizacji zał. nr 4 do SWZ - Projekt umowy.
Interne Kennung: Część A (podwozie zwykłe)
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak opcji
Los: LOT-0002
Titel: Samochód z drabiną mechaniczną SD30 – 2 szt. (podwozie niskie)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodu z drabiną mechaniczną SD30. CZĘŚĆ B - 2 szt. Przedmiot zamówienia powinien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia, b) być fabrycznie nowy i zgodny z obowiązującymi normami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załączniki nr 2B do SWZ - Specyfikacje techniczne, a szczegółowe warunki realizacji zał. nr 4 do SWZ - Projekt umowy.
Interne Kennung: Część B (podwozie niskie)