2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bediening en bewaking Stadsbaantunnel
Beschreibung: Met deze opdracht wordt de wettelijk verplichte bediening en bewaking van de Stadsbaantunnel door de Rijkswaterstaat verkeerscentrale in Papendorp als dienst bij Rijkswaterstaat ingekocht. Voor de dienstverlening wordt een overeenkomst gesloten voor onbepaalde tijd.
Interne Kennung: 2024SB367
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie hoofdopdracht. Zie hoofdopdracht.
Interne Kennung: 1