755142-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Kommunikationsinfrastruktur – Zvýšení kybernetické bezpečnosti Psychiatrické nemocnice Brno
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zvýšení kybernetické bezpečnosti Psychiatrické nemocnice Brno
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky spočívající v realizaci zvýšení zabezpečení ICT infrastruktury Psychiatrické nemocnice Brno spočívající v dodávce komponent síťové infrastruktury, která bude plně podporována výrobcem daných prvků, dodávce bezpečnostních komponent do síťové infrastruktury a dodávce řešení pro zvýšení dostupnosti dat v rámci řešení pro zálohování dat. Část 1 – ICT infrastruktura Předmětem této části veřejné zakázky jsou dodávky komponent síťové infrastruktury a IT infrastruktury pro provoz KB nástrojů, které budou plně aktualizovány na poslední firmware/software verze a budou plně podporovány výrobci po dobu minimálně 5 let od jejich dodávky. To vše včetně souvisejících služeb instalace do prostor zadavatele, implementace v prostředí zadavatele, a jejich zprovoznění do funkčního celku. Část 2 – Bezpečnostní aplikace Předmětem této části veřejné zakázky je zajištění komponent bezpečnostní infrastruktury pro provoz dle aktuálních standardů kybernetické bezpečnosti a pro zajištění bezpečného provozu aplikací v prostředí infrastruktury zadavatele, a to včetně podpory výrobců daných systémů po dobu minimálně 5 let. To vše včetně instalace do síťové infrastruktury zadavatele, implementace v prostředí zadavatele, a jejich zprovoznění do funkčního celku. Část 3 – Zálohovací řešení Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka zálohovacího řešení pro zajištění bezpečného provozu aplikací, zvýšení dostupnosti a zejména jejich operativní obnovy v případě nenadálé události, a to včetně podpory výrobců daných systémů po dobu minimálně 5 let. To včetně instalace do síťové infrastruktury zadavatele, implementace v prostředí zadavatele, a jejich zprovoznění do funkčního celku.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32571000 Kommunikationsinfrastruktur
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32410000 Lokales Netz, 32420000 Netzausrüstung, 48821000 Netzwerkserver, 72590000 Computer-Fachdienste, 72710000 Lokalnetz
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 – ICT infrastruktura
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky jsou dodávky komponent síťové infrastruktury a IT infrastruktury pro provoz KB nástrojů, které budou plně aktualizovány na poslední firmware/software verze a budou plně podporovány výrobci po dobu minimálně 5 let od jejich dodávky. To vše včetně souvisejících služeb instalace do prostor zadavatele, implementace v prostředí zadavatele, a jejich zprovoznění do funkčního celku.
Interne Kennung: Část 1 – ICT infrastruktura
Los: LOT-0003
Titel: Část 3 – Zálohovací řešení
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka zálohovacího řešení pro zajištění bezpečného provozu aplikací, zvýšení dostupnosti a zejména jejich operativní obnovy v případě nenadálé události, a to včetně podpory výrobců daných systémů po dobu minimálně 5 let. To včetně instalace do síťové infrastruktury zadavatele, implementace v prostředí zadavatele, a jejich zprovoznění do funkčního celku.
Interne Kennung: Část 3 – Zálohovací řešení
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 – Bezpečnostní aplikace
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je zajištění komponent bezpečnostní infrastruktury pro provoz dle aktuálních standardů kybernetické bezpečnosti a pro zajištění bezpečného provozu aplikací v prostředí infrastruktury zadavatele, a to včetně podpory výrobců daných systémů po dobu minimálně 5 let. To vše včetně instalace do síťové infrastruktury zadavatele, implementace v prostředí zadavatele, a jejich zprovoznění do funkčního celku.
Interne Kennung: Část 2 – Bezpečnostní aplikace