755152-2023 - Vorankündigung – Direktvergabe
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Usługa polegająca na odbieraniu i transporcie odpadów komunalnych z terenu Gminy Miasta Wejherowa
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa polegająca na odbieraniu i transporcie odpadów komunalnych z terenu Gminy Miasta Wejherowa
Beschreibung: Miasta Wejherowa (dalej jako „Gmina”), z nieruchomości, na których: - zamieszkują mieszkańcy (dalej jako „nieruchomości zamieszkałe”), - nieruchomości, które w części stanowią nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, a w części nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy (dalej „nieruchomości mieszane”) na warunkach określonych w OPZ i w Umowie. W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany jest m.in. do: 1) odbierania odpadów komunalnych z nieruchomości oraz ich ewentualnego gromadzenia, pochodzących z selektywnej zbiórki odpadów, przed ich transportem do miejsca przetwarzania przez instalację wskazaną przez Zamawiającego w Umowie (dalej jako „Instalacja”) lub jej stacji przeładunkowej dla odpadów, lub do innej instalacji do przetwarzania odpadów wskazanej przez Zamawiającego, 2) transportu zebranych odpadów komunalnych z nieruchomości lub miejsca ich czasowego gromadzenia, do miejsca ich przetwarzania przez Instalację lub jej stacji przeładunkowej, lub do innej instalacji do przetwarzania odpadów wskazanej przez Zamawiającego, 3) dostarczania pojemników i worków do nieruchomości w celu gromadzenia odpadów komunalnych. Szczegółowy zakres Przedmiotu Umowy zawiera OPZ. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) Odbieranie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości mieszanych w następujących frakcjach: a) szkło, b) papier (w tym tektura), c) tworzywa sztuczne i metale (w tym opakowania wielomateriałowe), d) odpady zielone (liście, trawa, gałęzie), e) bioodpady (odpady spożywcze i kuchenne ulegające biodegradacji), f) odpady wielkogabarytowe, g) popiół z palenisk domowych, h) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne. 3. Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): Wartość bez VAT: 26 500 211,20 zł. 4. Informacje o częściach: To zamówienie podzielone jest na części: nie. 5. Data decyzji o udzieleniu zamówienia: 04.12.2023 r. 6. Przewidywany termin realizacji zamówienia: od dnia 01.01.2024 r. do dnia 31.12.2027 r. Powyższe daty mogą ulec zmianie wskutek prowadzonych negocjacji, tj. przesunięcie dat rozpoczęcia lub zakończenia umowy (maksymalny okres obowiązywania umowy – 48 miesięcy).
Interne Kennung: WZPiFZ.271.16.2023.KK
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi, polegające na odbieraniu i transporcie odpadów komunalnych z terenu Gminy Miasta Wejherowa (dalej jako „Gmina”), z nieruchomości, na których: - zamieszkują mieszkańcy (dalej jako „nieruchomości zamieszkałe”), - nieruchomości, które w części stanowią nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, a w części nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy (dalej „nieruchomości mieszane”) na warunkach określonych w OPZ i w Umowie. W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany jest m.in. do: 1) odbierania odpadów komunalnych z nieruchomości oraz ich ewentualnego gromadzenia, pochodzących z selektywnej zbiórki odpadów, przed ich transportem do miejsca przetwarzania przez instalację wskazaną przez Zamawiającego w Umowie (dalej jako „Instalacja”) lub jej stacji przeładunkowej dla odpadów, lub do innej instalacji do przetwarzania odpadów wskazanej przez Zamawiającego, 2) transportu zebranych odpadów komunalnych z nieruchomości lub miejsca ich czasowego gromadzenia, do miejsca ich przetwarzania przez Instalację lub jej stacji przeładunkowej, lub do innej instalacji do przetwarzania odpadów wskazanej przez Zamawiającego, 3) dostarczania pojemników i worków do nieruchomości w celu gromadzenia odpadów komunalnych. Szczegółowy zakres Przedmiotu Umowy zawiera OPZ. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) Odbieranie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości mieszanych w następujących frakcjach: a) szkło, b) papier (w tym tektura), c) tworzywa sztuczne i metale (w tym opakowania wielomateriałowe), d) odpady zielone (liście, trawa, gałęzie), e) bioodpady (odpady spożywcze i kuchenne ulegające biodegradacji), f) odpady wielkogabarytowe, g) popiół z palenisk domowych, h) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne. 3. Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): Wartość bez VAT: 26 500 211,20 zł. 4. Informacje o częściach: To zamówienie podzielone jest na części: nie. 5. Data decyzji o udzieleniu zamówienia: 04.12.2023 r. 6. Przewidywany termin realizacji zamówienia: od dnia 01.01.2024 r. do dnia 31.12.2027 r. Powyższe daty mogą ulec zmianie wskutek prowadzonych negocjacji, tj. przesunięcie dat rozpoczęcia lub zakończenia umowy (maksymalny okres obowiązywania umowy – 48 miesięcy).
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen