755230-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – Bauarbeiten – Rekonstrukce kulturního domu v obci Štítary
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRekonstrukce kulturního domu v obci Štítary
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky je rekonstrukce kulturního domu v obci Štítary ve 2 etapách. Projekt primárně řeší kompletní výměnu podlahových konstrukcí, jejichž skladba je nevyhovující a bude navrženo nové souvrství s odvětráním. Původní využití objektu (částečně diskotéka, částečně kinosál) degradovalo estetické materiály na vnitřním líci konstrukcí a do prostoru uvolňuje škodlivé látky. Součástí akce je dále zateplení objektu kontaktním zateplovacím systémem a výměna střešní krytiny včetně laťování. Zastavěná plocha stavby je 1024,78 m2. Účelem realizace projektu je nabídnout širší spektrum využití KD, neboť stávající sklonitá dřevěná podlaha bývalého kinosálu je pro kulturní využití objektu naprosto nevhodná, a proto je zde navržena nová skladba konstrukce v rovině.
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung2