See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń zabezpieczających infrastrukturę informatyczną ZUW i JAZ dla Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń do rozbudowy systemu bezpieczeństwa informacji ZUW i JAZ w celu wzmocnienia zabezpieczeń infrastruktury informatycznej. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę wraz z transportem do ZUW fabrycznie nowych urządzeń na potrzeby Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie oraz dostawę fabrycznie nowych urządzeń na potrzeby 13 Jednostek Administracji Zespolonej Wojewody Zachodniopomorskiego. Zamawiający dokonał podziału przedmiotu zamówienia na 4 części: I część zamówienia - dostawa urządzeń FortiNet, zgodnie z warunkami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia specyfikacji techniczna (SWZ). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający minimalne wymagania techniczne zamówieniem przedstawia załącznik nr 8 do SWZ. II część zamówienia – dostawa urządzenia AntySpam , zgodnie z warunkami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia specyfikacji techniczna (SWZ). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający minimalne wymagania techniczne zamówieniem przedstawia załącznik nr 8 do SWZ. III część zamówienia –dostawa urządzeń Deduplikator, zgodnie z warunkami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia specyfikacji techniczna (SWZ). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający minimalne wymagania techniczne zamówieniem przedstawia załącznik nr 8 do SWZ. IV część zamówienia – dostawa urządzeń przestrzeń dyskowa–NAS, zgodnie z warunkami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia specyfikacji techniczna (SWZ). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający minimalne wymagania techniczne zamówieniem przedstawia załącznik nr 8 do SWZ. Każda część zamówienia, stanowi odrębną ofertę w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub więcej części zamówienia. Oferta musi być kompletna w zakresie poszczególnych części zamówienia. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych w rozumieniu art. 92 ust. 1 ustawy Pzp oraz w postaci katalogów elektronicznych. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik nr 8 do SWZ. Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane, a możliwość unieważnienia postępowania na tej podstawie została przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniu. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne do opisywanych przez Zamawiającego, jest zobowiązany wykazać, że oferowany przez niego sprzęt/oprogramowanie spełnia wymagania określone w załączniku nr 8 do SWZ (OPZ). Równoważność pod względem parametrów technicznych, użytkowych lub eksploatacyjnych ma w szczególności zapewnić uzyskanie parametrów technicznych nie gorszych od przyjętych przez Zamawiającego. Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych wymienionych w Specyfikacji technicznej - Załączniku nr 8 do SWZ (OPZ). Zamawiający, w przypadku niezłożenia przez Wykonawcę przedmiotowych środków dowodowych lub gdy złożone przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne - dopuszcza możliwość wezwania Wykonawcy do ich złożenia lub uzupełnienia, w wyznaczonym terminie, chyba, że pomimo złożenia przedmiotowego środka dowodowego, oferta podlega odrzuceniu albo zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania.
Interne Kennung: L-272.7.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 30234000 Speichermedien, 30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware), 30233160 Streamer-Laufwerk, 32413100 Router für Netzwerke, 32420000 Netzausrüstung, 48811000 E-Mail-System
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa urządzeń FortiNet, zgodnie z warunkami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia specyfikacji techniczna (SWZ).
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający minimalne wymagania techniczne zamówieniem przedstawia załącznik nr 8 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa urządzenia AntySpam , zgodnie z warunkami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia specyfikacji techniczna (SWZ).
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa urządzeń Deduplikator, zgodnie z warunkami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia specyfikacji techniczna (SWZ).
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa urządzeń przestrzeń dyskowa–NAS, zgodnie z warunkami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia specyfikacji techniczna (SWZ).