See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa kompleksowego sprzątania budynków należących do Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowego sprzątania budynków należących do Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu szczegółowo opisane w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 3 do niniejszej specyfikacji.
Vorherige Bekanntmachung: 448454-2025
Interne Kennung: KA-CZL-DZP.261.1.32.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911000 Wohnungs-, Gebäude- und Fensterreinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: Kompleksowe sprzątanie bud. D
Interne Kennung: KA-CZL-DZP.261.1.32.2025 - cz. 1
Los: LOT-0006
Titel: Kompleksowe sprzątanie bud. A/A1
Interne Kennung: KA-CZL-DZP.261.1.32.2025 - cz. 2
Los: LOT-0007
Titel: Kompleksowe sprzątanie bud. E i H
Interne Kennung: KA-CZL-DZP.261.1.32.2025 - cz. 3
Los: LOT-0008
Titel: Kompleksowe sprzątanie bud. U, W i P
Interne Kennung: KA-CZL-DZP.261.1.32.2025 - cz. 4
Los: LOT-0009
Titel: Kompleksowe sprzątanie bud. CKU
Interne Kennung: KA-CZL-DZP.261.1.32.2025 - cz. 5
Los: LOT-0010
Titel: Kompleksowe sprzątanie bud. SJO
Interne Kennung: KA-CZL-DZP.261.1.32.2025 - cz. 6
Los: LOT-0011
Titel: Kompleksowe sprzątanie bud. Z/Z1
Interne Kennung: KA-CZL-DZP.261.1.32.2025 - cz. 7