755335-2023 - Wettbewerb
Niederlande – Berufsberatung – HR - Outplacement
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: HR - Outplacement
Beschreibung: Deze aanbesteding is gestart vanwege de afloop van de overeenkomst met de huidige leveranciers en de wens van de OMWB is om één nieuwe overeenkomst te sluiten voor deze opdracht. Het doel van deze aanvraag is een keuze te maken en te komen tot een raamovereenkomst, overeenkomst met die inschrijver, die het beste invulling geeft aan de volgende gewenste dienstverlening: contractovername in combinatie met begeleiding van werk-naar-werk. De verschillende onderdelen worden hieronder nader uitgewerkt en onze eisen en wensen worden omschreven in deze aanbestedingsleidraad.
Interne Kennung: 2023/OMWB/HRM/T57213
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Een Europese openbare aanbestedingsprocedure.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79634000 Berufsberatung
5. Los
Los: LOT-0000